Lornetki Swarovski CL Pocket

Niezależnie od tego, czy podróżujesz, spacerujesz, zwiedzasz, czy wybierasz się na wycieczkę, nowe lornetki Swarovski CL Pocket z rodziny Swarovski Optik CL mają wiele zastosowań i będą Ci towarzyszyć w każdym miejscu i przy każdej czynności. Wszystkie lornetki Swarovski, a w szczególności Swarovski CL Pocket pozwalają zobaczyć i doświadczyć znacznie więcej, takich jak zwierzęta i rośliny, których nawet byś nie zauważył, lub szczegóły budynków lub punktów orientacyjnych, które w przeciwnym razie pozostałyby ukryte. Możesz zobaczyć cały etap imprezy plenerowej lub zobaczyć drugi koniec doliny. To właśnie ta intensywna przyjemność sprawia, że chwile są niezapomniane.

Lornetka Swarovski CL Pocket Mountain 8x25 PROMOCJA Lornetka Swarovski CL Pocket Mountain 8x25 PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 2 990,00 zł 3 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski CL Pocket 10x25 Zielona wersja 2021 Lornetka Swarovski CL Pocket 10x25 Zielona wersja 2021
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 3 400,00 zł
zobacz więcej
Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Antracyt Wesja 2021 Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Antracyt Wesja 2021
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 3 300,00 zł
zobacz więcej
Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Zielona wersja 2021 Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Zielona wersja 2021
dostępny
24 godziny
Cena: 3 300,00 zł
zobacz więcej
Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Zielona Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Zielona
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 2 990,00 zł
zobacz więcej

Najwyższa jakość w lornetkach Swarovski CL Pocket

Bliższa obserwacja tworzy przyjemniejsze wrażenia. Nowa kompaktowa lornetka Swarovski Optik CL Pocket oferuje wyjątkowe parametry optyczne i komfort oglądania, a jednocześnie jest wystarczająco mała, aby towarzyszyć Ci wszędzie. Gwarantują wyjątkową wśród kompaktowych lornetek jakość i poszerzają horyzonty w sposób, który nigdy nie przestaje zadziwiać. Lornetki Swarovski CL Pocket oferują wyjątkową jakość optyczną najwyższego rzędu w kompaktowym asortymencie. Po złożeniu CL Pocket są lornetkami kompaktowymi, ale otwórz je i masz lornetkę w 100% bez kompromisów. Obraz o wysokim kontraście, ostry, wierny kolorystyce zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne, a duże pole widzenia i 100% przydatność dla osób noszących okulary zapewniają komfort obserwacji.

Lornetki Swarovski CL Pocket od 1989 roku

Ergonomiczna, solidna konstrukcja z aluminiową obudową zapewnia stabilną pracę i optymalny komfort oglądania. Lornetki CL Pocket są intuicyjne w obsłudze, co wraz z ich wyjątkowymi parametrami optycznymi i mechanicznymi było kluczowym warunkiem podczas ich projektowania. Dzięki składanej konstrukcji mostka CL Pocket możesz z łatwością zabrać je ze sobą wszędzie, gotowe spełnić wiele wymagań. Wprowadzona po raz pierwszy w 1989 roku, kompaktowa lornetka „Pocket” jest jednym z najbardziej udanych produktów firmy Swarovski Optik. Bazując na tym odnoszącym sukcesy produkcie, firma Swarovski Optik stworzyła od podstaw nową lornetkę CL Pocket, dostosowując ją do dzisiejszych wymagań i zastosowań klientów.

Lornetka Swarovski CL pocket - sklep Beafoto Warszawa

CL Pocket to wyjątkowy dodatek do rodziny Swarovski Optik CL, która została wprowadzona na rynek w 2011 roku wraz z lornetkami Swarovski CL Companion. Rodzina CL oferuje miłośnikom przyrody, poszukiwaczom przygód i podróżnikom gamę lornetek zapewniających idealne połączenie jakości optycznej i rozmiaru, bez kompromisów. Dzięki kompaktowym rozmiarom te imponujące lornetki są zawsze pod ręką i spełniają wszystkie wymagania, jeśli chodzi o jakość optyczną i parametry mechaniczne. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na lornetki kompaktowe, dlatego zadzwoń i dowiedz się od naszego zespołu cennych wskazówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl