Lornetki Swarovski CL Pocket

Niezależnie od tego, czy podróżujesz, spacerujesz, zwiedzasz, czy wybierasz się na wycieczkę, nowe lornetki Swarovski CL Pocket z rodziny Swarovski Optik CL mają wiele zastosowań i będą Ci towarzyszyć w każdym miejscu i przy każdej czynności. Wszystkie lornetki Swarovski, a w szczególności Swarovski CL Pocket pozwalają zobaczyć i doświadczyć znacznie więcej, takich jak zwierzęta i rośliny, których nawet byś nie zauważył, lub szczegóły budynków lub punktów orientacyjnych, które w przeciwnym razie pozostałyby ukryte. Możesz zobaczyć cały etap imprezy plenerowej lub zobaczyć drugi koniec doliny. To właśnie ta intensywna przyjemność sprawia, że chwile są niezapomniane.

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

Najwyższa jakość w lornetkach Swarovski CL Pocket

Bliższa obserwacja tworzy przyjemniejsze wrażenia. Nowa kompaktowa lornetka Swarovski Optik CL Pocket oferuje wyjątkowe parametry optyczne i komfort oglądania, a jednocześnie jest wystarczająco mała, aby towarzyszyć Ci wszędzie. Gwarantują wyjątkową wśród kompaktowych lornetek jakość i poszerzają horyzonty w sposób, który nigdy nie przestaje zadziwiać. Lornetki Swarovski CL Pocket oferują wyjątkową jakość optyczną najwyższego rzędu w kompaktowym asortymencie. Po złożeniu CL Pocket są lornetkami kompaktowymi, ale otwórz je i masz lornetkę w 100% bez kompromisów. Obraz o wysokim kontraście, ostry, wierny kolorystyce zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne, a duże pole widzenia i 100% przydatność dla osób noszących okulary zapewniają komfort obserwacji.

Lornetki Swarovski CL Pocket od 1989 roku

Ergonomiczna, solidna konstrukcja z aluminiową obudową zapewnia stabilną pracę i optymalny komfort oglądania. Lornetki CL Pocket są intuicyjne w obsłudze, co wraz z ich wyjątkowymi parametrami optycznymi i mechanicznymi było kluczowym warunkiem podczas ich projektowania. Dzięki składanej konstrukcji mostka CL Pocket możesz z łatwością zabrać je ze sobą wszędzie, gotowe spełnić wiele wymagań. Wprowadzona po raz pierwszy w 1989 roku, kompaktowa lornetka „Pocket” jest jednym z najbardziej udanych produktów firmy Swarovski Optik. Bazując na tym odnoszącym sukcesy produkcie, firma Swarovski Optik stworzyła od podstaw nową lornetkę CL Pocket, dostosowując ją do dzisiejszych wymagań i zastosowań klientów.

Lornetka Swarovski CL pocket - sklep Beafoto Warszawa

CL Pocket to wyjątkowy dodatek do rodziny Swarovski Optik CL, która została wprowadzona na rynek w 2011 roku wraz z lornetkami Swarovski CL Companion. Rodzina CL oferuje miłośnikom przyrody, poszukiwaczom przygód i podróżnikom gamę lornetek zapewniających idealne połączenie jakości optycznej i rozmiaru, bez kompromisów. Dzięki kompaktowym rozmiarom te imponujące lornetki są zawsze pod ręką i spełniają wszystkie wymagania, jeśli chodzi o jakość optyczną i parametry mechaniczne. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na lornetki kompaktowe, dlatego zadzwoń i dowiedz się od naszego zespołu cennych wskazówek.