Lornetki Swarovski

lornetki swarovski

 

Lornetka Swarovski NL Pure Beafoto

Swarovski NL Pure

Flagowa lornetka Swarovski Optik z największym do tej pory polem widzenia na rynku oraz ostrymi na całej powierzchni obrazu. Rewolucyjny, ergonomiczny kształt sprawia że lornetka doskonale leży w dłoni. Dostępna jest w wersjach NL PURE 8x42, 10x42 a także 12x42, dla której przewidziano podpórkę na czoło.

Swarovski Optik Autoryzowany sprzedawca

Lornetka Swarovski EL Beafoto

Swarovski EL

Nowatorskie rozwiązanie z otwartym mostkiem umożliwia obsługę EL z niezrównaną wygodą. Technologia swarivision gwarantuje zachwycającą jakość obrazu oraz doskonałe odwzorowanie barw. Wysoka przepuszczalność, legendarne powłoki optyczne Swarovski oraz uszczelniona obudowa ze stopu magnezu sprawia, że ta lornetka spełni wymagania nawet najbardziej wymagających entuzjastów i doświadczonych profesjonalistów.

Lornetka Swarovski EL Range sklep Beafoto

Swarovski EL Range

Lornetki EL Range są dowodem na uzyskaniu krystalicznie czystego obrazu wraz z precyzyjnym pomiarem odległości. W tym modelu zastosowano szerokopasmowe wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe SWARO-BRIGHT, które minimalizują utratę światła, zwiększają jasność obrazu i poprawiają wierność kolorów w całym spektrum widzialnym. Duże pole widzenia sprawia, że zarówno śledzenie jak i pomiar kątowy jest łatwy i szybki .

Lornetka Swarovski Habicht Beafoto

Swarovski Habicht

Tradycyjna forma obserwacji. Lornetka Habicht to klasyczny układ optyczny porro, który został wypróbowany, przetestowany i stale rozwijany od pokoleń. Ich lekka i wyjątkowo solidna obudowa oraz ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że szczególnie nadają się do wycieczek.

Lornetka Swarovski SLC Beafoto

Swarovski SLC

Lornetki Swarovski SLC łączą w sobie szkła o bardzo niskiej dyspersji (HD) i szereg autorskich powłok optycznych z odporną na warunki atmosferyczne obudową ze stopu magnezu. Taka zaawansowana konstrukcja zapewnia imponującą jakość obrazu i trwałość. Jej ergonomiczna konstrukcja zapewnia optymalny komfort oglądania i obsługi nawet podczas obserwacji przez długi czas.

Lornetka Swarovski CL Companion Beafoto

Swarovski CL Companion

Zaprojektowana dla komfortowej i zręcznej obserwacji w podróży, lornetka Swarovskiego CL Companion wykorzystuje swoje kultowe, opatentowane systemy powlekania, aby zapewnić kontrastowy obraz z wiernie odwzorowanymi kolorami i praktycznie zerowym zniekształceniem w na całym obrazie.

Lornetka Swarovski CL Companion Nomad Beafoto

Swarovski CL Companion Nomad

CL Companion Nomad jest kwintesencją oryginalności i elegancji. Do produkcji lornetek użyto naturalną skórę uszytą przez austriackich kaletników. Stworzenie tych wspaniałych lornetek wymagało precyzyjnego przeprowadzenia wielu pracochłonnych i skomplikowanych etapów produkcji. Skóra ma nie tylko czysty i naturalny wygląd, ale także delikatny zapach oraz przyjemną w dotyku fakturę, dzięki czemu oddziałuje jednocześnie na wszystkie zmysły.

Lornetka Swarovski Cl Pocket Beafoto

Swarovski CL pocket

Swarovski CL Pocket Mountain to obecnie najmniejsza i najlżejsza lornetka tej firmy. Jest pyłoszczelna i wodoodporna do 4 m. Model ten jest wyposażony w obiektywy o średnicach 25 mm z powiększeniem 8 i 10-krotnym. Co najważniejsze lornetka waży tylko 350g, więc nie odczujesz jej wagi, a obserwowanie będzie wyjątkowo komfortowe.

Akcesoria do Lornetek Swarovski

Akcesoria do lornetek Swarovski

Dedykowane akcesoria do lornetek Swarovski

Statywy na lornetki Swarovski

Statywy na lornetki Swarovski

Rekomendowane statywy i głowice do lornetek.