Pastorały myśliwskie

W sklepie Beafoto, nasi klienci mogą profesjonalne, funkcjonalne oraz wysoce trwałe pastorały myśliwskie. Te znane są również, jako podpórki pod broń, monopody, czy też tripody, a zatem pastorały trójnożne. Dzięki pastorałom myśliwskim, będziemy w stanie w odpowiedniej stabilności utrzymywać broń, regulując tym samym ewentualne drgania. Pozwala to nam przede wszystkim na to, aby oddawać bardzo precyzyjne strzały.

Filtry
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Dwójnóg Primos Trigger Stick Gen III 24-62'' Dwójnóg Primos Trigger Stick Gen III 24-62''
Producent: PRIMOS
dostępny
24 godziny
Cena: 390,00 zł 409,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Monopod Primos Trigger Stick Gen III™ 35-65'' Monopod Primos Trigger Stick Gen III™ 35-65''
Producent: PRIMOS
dostępny
24 godziny
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pastorał myśliwski Vanguard Quest T62U Pastorał myśliwski Vanguard Quest T62U
Producent: VANGUARD
dostępny
24 godziny
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Primos Trigger Stick Gen II Deluxe Trójnóg Primos Trigger Stick Gen II Deluxe Trójnóg
Producent: PRIMOS
dostępny
24 godziny
Cena: 445,00 zł 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Primos Trigger Stick Gen III 24-62'' Trójnóg Primos Trigger Stick Gen III 24-62'' Trójnóg
Producent: PRIMOS
dostępny
24 godziny
Cena: 549,00 zł 629,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Podpórka pod broń Vanguard PORTA AIM Podpórka pod broń Vanguard PORTA AIM
Producent: VANGUARD
dostępny
24 godziny
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pastorał myśliwski – dlaczego warto go mieć?

Tak naprawdę nie ma jednego, konkretnego powodu, dlaczego pastorał myśliwski jest obowiązkowym elementem wyposażenia, w trakcie polowania. Na uwagę zasługuje zwłaszcza fakt, że ten umożliwia natychmiastowe rozłożenie go, kiedy konieczne jest podjęcie błyskawicznej decyzji o oddaniu strzał. Dzięki bardzo szybkiej i prostej regulacji wysokości, w banalny sposób będziemy w stanie dostosować zarówno wielość podpórki do swojego wzrostu, jak i kąta strzału. Nie powinno nas zatem dziwić to, że aż tak sporo osób podejmuje decyzję o jego zakupie.

Najlepsze pastorały myśliwskie dostępne w Beafoto

Oferowane przez nas pastorały myśliwskie to wysokiej jakości sprzęty, które są rekomendowane przez wielu profesjonalnych myśliwych, a cenione są szczególnie za swe użytkowe zalety. Jest to szczególnie niewielka waga, a także duża wygoda w zastosowaniu. Pozwalają na swobodne ułożenia broni, bez konieczności trzymania jej w rękach.

Pastorały myśliwskie są odpowiednie zarówno dla tych doświadczonych, jak i początkujących myśliwych. Zostały one wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Tym samym, kupując jeden z oferowanych przez nas pastorałów, mamy pewność, że będzie to inwestycja na długie lata.

Bez względu na to, czy myślistwo jest dla nas czymś nowym, czy też pasją, którą zajmujemy się już od wielu lat, pastorały na pewno będą dla nas sporym ułatwieniem w trakcie każdego polowania. Nasz asortyment obejmuje pastorały od najlepszych producentów sprzętów tego typu, są to godne zaufania firmy, które zapewniają nam produkty ze zdecydowanie najwyższej półki, przy czym ich ceny są bardzo atrakcyjne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a także do zakupów. W razie wątpliwości, nasi eksperci z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania.