Lunety obserwacyjne Vanguard

Firma Vanguard założona w 1986 oferuje wysokiej jakości akcesoria do fotografii i wideo (statywy, monopody, torby i futerały na aparaty), optykę sportową i akcesoria. Lunety obserwacyjne Vanguard są doskonałym odzwierciedleniem najwyższej jakości produktów tej firmy. W naszym sklepie Beafoto znajdziesz najbardziej popularne lunety obserwacyjne w tym Vanguard Endeavor HD

Luneta obserwacyjna Vanguard Endeavor HD 65A Luneta obserwacyjna Vanguard Endeavor HD 65A
Producent: VANGUARD
dostępny
24 godziny
Cena: 1 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
Luneta obserwacyjna Vanguard Endeavor HD 82A Luneta obserwacyjna Vanguard Endeavor HD 82A
Producent: VANGUARD
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 2 190,00 zł
zobacz więcej

Flagowe modele Vanguard Endeavor HD

Lunety obserwacyjne Vanguard HD są idealne dla każdego, kto szuka dodatkowych szczegółów podczas patrzenia na większe odległości. Bez względu na oświetlenie i warunki pogodowe, lunety Vanguard doskonale nadają się do strzelectwa sportowego, polowania, obserwacji przyrody, ptaków i gwiazd. Ta luneta jest wyposażona w szkło ED o bardzo niskiej dyspersji, które eliminuje kolorowe obwódki i skupia kolory w jednym punkcie ogniskowym. Dzięki temu Twoje obrazy będą niezwykle ostre i będą miały prawdziwe kolory. Jest to cecha, którą większość obserwatorów dzikiej przyrody i ptaków będzie pielęgnować, aby zidentyfikować różne gatunki zwierząt i ptaków.

Luneta obserwacyjna Vanguard Endeavour HD jest produkowana w Birmie, podobnie jak wszystkie inne lunety marki. Jednak Vanguard nabywa gotowe soczewki z Hoya w Japonii i używa ich we wszystkich swoich lunetach i urządzeniach okularowych. Dlatego możesz oczekiwać wysokiej jakości w przystępnej cenie z dożywotnią gwarancją. Ta luneta obserwacyjna Vanguard ma wszystkie cechy, aby wygodnie konkurować z dowolnymi lunetami obserwacyjnymi bez wydawania fortuny. W tej lunecie Vanguard HD dostępne są dwa rozmiary i choć nie dostaniesz ekskluzywnego rozmiaru dla astronomii, lunety Vanguard ze średnicą 65 i 82 mm są doskonale skonstruowane. Najpopularniejszym rozmiarem jest tutaj Endeavour HD 82A ze względu na jego cenę i cechy, które oferuje.

Jakość optyczna lunet obserwacyjnych Vanguard

 

Ogólna wydajność optyczna Vanguard Endeavour HD jest imponująca. Lunety obserwacyjne odwzorowują prawdziwe kolory i nie będziesz musiał radzić sobie z rozmazanymi krawędziami lub aberracjami chromatycznymi. Luneta Vanguard Endeavour HD jest wyposażona w wysokiej jakości szkło o bardzo niskiej dyspersji, które firma nabyła od Hoya w Japonii. Szkło to jest niezwykle przejrzyste i zapewnia wysoką transmisję światła, aby uzyskać lepsze obrazy przy słabym oświetleniu.

Soczewki są w pełni powlekane związkami antyrefleksyjnymi, aby zapewnić ostrzejsze obrazy z jaśniejszymi wynikami w różnych warunkach. Ta luneta jest wyposażona w szkło BaK4, który zapewnia dokładniejsze kolory i niezwykłe wrażenia wizualne. Dzięki swojej jasności i krystalicznie czystym obrazom, ta luneta może być używana przez myśliwych i strzelców dalekiego zasięgu do szybkiego namierzenia celu. Luneta Vanguard Endeavour świetnie sobie radzi ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia. Soczewka ze szkła ED i system pryzmatów z powłoką fazową lunety Endeavour HD oddają prawdziwe kolory. Sprowadza je do tego samego punktu centralnego, co oznacza, że nie będziesz musiał zajmować się żadnymi kolorowymi obwódkami.