Lornetki kowa SV II

Lornetki Kowa SV II łączą w sobie doskonałą ergonomię, trwałość i parametry optyczne. Dostępnych jest 8 modeli do różnorodnych zastosowań w przyrodzie - lornetki kieszonkowe, kompaktowe, uniwersalne i nocne. Seria Kowa SV II oferuje w pełni wielowarstwowy system ze specjalnymi, wysokiej jakości powłokami KR, zapewniającymi wyjątkowe obrazy, wodoodporną konstrukcję i niewiarygodnie dobrze wyważoną ergonomię. Te niedrogie lornetki są zdecydowanie jedną z najlepszych w tym przedziale cenowym.

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Kowa SV II 10x32 Lornetka Kowa SV II 10x32
Producent: Kowa
w magazynie dostawcy
3-5 dni
Cena: 1 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Kowa SV II 10x42 Lornetka Kowa SV II 10x42
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 1 199,00 zł 1 290,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Kowa SV II 10x50 Lornetka Kowa SV II 10x50
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 1 550,00 zł 1 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Kowa SV II 12x50 Lornetka Kowa SV II 12x50
Producent: Kowa
w magazynie dostawcy
3-5 dni
Cena: 1 690,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Kowa SV II 8x32 Lornetka Kowa SV II 8x32
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 1 089,00 zł 1 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Kowa SV II 8x42 Lornetka Kowa SV II 8x42
Producent: Kowa
w magazynie dostawcy
3-5 dni
Cena: 1 290,00 zł
szt.
zobacz więcej

Podstawowe cechy lornetki Kowa SV II

Seria SV II firmy Kowa oferuje po prostu niesamowitą ergonomię. Chociaż mogą być nieco większe niż konkurenci, rozkład masy jest wyjątkowy dzięki specjalnym kompozytom zmniejszającym wagę. Niezwykle lekka seria SV II zapewnia zatem wygodną obsługę bez zmęczenia, nawet podczas noszenia lornetki przez dłuższy czas. Dokładne wykonanie, niezwykle precyzyjna konstrukcja połączona z estetycznym wyglądem. Użyli ultra grubej gumy, aby otoczyć lornetkę, aby zapewnić wysoką wytrzymałość i ochronę za pomocą przyczepnej tekstury pancerza, która może pomóc w bezpiecznym, antypoślizgowym uchwycie nawet w mokrych warunkach. Lornetki Kowa SV II Są w pełni wodoodporne i odporne na zaparowanie dzięki wypełnieniu azotem i uszczelnieniom, a opancerzenie jest wystarczająco mocne, aby wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne temperatury. Seria SV II zawiera praktyczne funkcje zapewniające komfortowe obserwacje w naturze, takie jak duże centralne pokrętło ostrości, które pozwala na szybką regulację nawet w rękawiczkach. Dioptria umieszczona pod prawym okularem pomoże zlikwidować różnice w obu oczach. Kolejną wyróżniającą cechą są wielopozycyjne regulacje muszli ocznych z trzema stopniami, które pomagają uzyskać idealne dopasowanie, nawet jeśli jesteś użytkownikiem szkła. Wszystkie modele można również przymocować do statywu za pomocą adaptera.


Właściwości optyczne - Kowa SV II

 

Seria Kowa SV II oferuje jedną z najlepszych parametrów optycznych w tym przedziale cenowym. Szklane powierzchnie są w pełni powlekane wielowarstwowo i zapewniają wyższą transmisję światła i rozdzielczość, lepszy kontrast, żywsze kolory i najostrzejsze obrazy. Zastosowanie wysokiej jakości powłok w połączeniu z hyd