Monokulary Vortex

Na monokulary Vortex zwrócą uwagę nawet wieloletni pasjonaci tego przyrządu. Przede wszystkim przekonasz się, że monokular Vortex łatwo i wygodnie mieści się w dłoni, ponieważ ma nieco mniej niż pięć cali długości. Podobnie jak w przypadku większości optyki w dzisiejszych czasach, posiada warstwę gumowego pancerza, aby chronić go przed przypadkowymi upadkami i uderzeniami.

raty 30x0% promocja Beafoto

Monokular Vortex Recce Pro HD 8x32 Monokular Vortex Recce Pro HD 8x32
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 1 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monokular Vortex Solo 10x25 Monokular Vortex Solo 10x25
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 359,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monokular Vortex Solo 10x36 Monokular Vortex Solo 10x36
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 549,00 zł
zobacz więcej
Monokular Vortex Solo 8x25 Monokular Vortex Solo 8x25
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 309,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monokular Vortex Solo 8x36 Monokular Vortex Solo 8x36
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 529,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monokular Vortex Solo 8x36 R/T Monokular Vortex Solo 8x36 R/T
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 649,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wyjątkowe konstrukcje - Monokulary vortex

Solówki z obiektywami 25mm, 32mm lub 36 mm zawierają klips, który jest przydatny do umieszczenia ich na pasku. W zestawie dołączone jest etui, które ochroni monokulary Vortex przed uderzeniami i zadrapaniami. Zauważysz na zdjęciu, że boki obudowy są stosunkowo otwarte. Otwarte boki na dole obudowy oznaczają, że gałązki i inne zanieczyszczenia, które często dostają się do dna obudowy, można łatwo wypchnąć, a tym samym uniknąć zarysowania soczewki obiektywu. Ponadto monokulary Vortex po prostu ładnie mieszczą się w etui, a gdy górna część jest ciasno zamknięta na górze, prawdopodobieństwo osiadania materii na soczewce okularowej nie jest duże.

Dlaczego warto kupić monokulary Vortex?

Monokulary Vortex są wodoodporne i wewnętrznie odporne na zaparowanie. Korpus jest wykonany z poliwęglanu. Jest to twardy plastik, który jest szeroko stosowany w celu uzyskania trwałości przy niewielkiej wadze. Muszla oczna monokularów Vortex jest wykonana w stylu twist-up-down. Ma dwie pozycje, całkowicie opuszczoną i całkowicie podniesioną. Pomoże czuć się komfortowo zarówno tym, którzy używają, jak i nie używają okularów. Pierścień ogniskowania ma wypukłe punkty, które ułatwiają obracanie go. Liczba obrotów pokrętła ostrości potrzebna do przejścia od bliskiej ostrości do nieskończoności w monokularze jest najlepsza przy jednym, pełnym obrocie pokrętła ostrości. Szkło jest w pełni wielowarstwowe i zapewnia jasny obraz dla twojego oka. Ostateczną zaletą jest to, że produkty optyczne Vortex są wykonane z pryzmatów BaK-4 - co daje im wyraźną przewagę nad konkurencją.