Przejdź do głównej treści
WIELKA WYPRZEDAŻ NOWOROCZNA: Profesjonalny sprzęt na start 2026 roku
Odkryj możliwości pracy w Beafoto
  • Bezpieczna wysyłka
  • Darmowa dostawa od 999 zł
  • Przyjazna pomoc
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Focus (przejdź do produktów)

Dalmierz Focus Track RF 500 m

Dalmierz Focus Track RF 500 m oferuje zaawansowaną optykę z 6-krotnym powiększeniem, ogniskową 21 mm oraz pryzmatami BaK-4. Dzięki zaawansowanej wielowarstwowej powłoce antyrefleksyjnej (FMC) zapewnia precyzyjny, wyraźny i ostry obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Okular z odstępem od oka wynoszącym 15 mm ułatwia korzystanie z urządzenia także osobom noszącym okulary.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 388,00 zł
Dostępność:
Magazyn dostawcy
Poziom dostępności produktu
szt.
Oblicz ratę w Leasingu
W naszej ofercie również:
Suma dodatkowych produktów: 0.00 zł
Czas wysyłki: 1-7 dni roboczych
Dostawa od 13,00 zł - Paczkomat InPost (Polska)

Dostawa Paczkomat InPost 24/7

Zapytaj o produkt
Udostępnij
Dlaczego my?
  • Eksperckie wsparcie: Zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo oparte na wieloletniej wiedzy i pasji naszego zespołu, pomagając Ci dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Zaufanie i tradycja: Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą od 2006 roku, co daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów u sprawdzonego partnera, któremu zaufały tysiące klientów i instytucji.
  • Autoryzowana jakość: Jako autoryzowany sprzedawca wiodących światowych marek, oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt fotograficzny i optyczny najwyższej klasy oraz dostęp do nowości technologicznych.
  • Indywidualne podejście: Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, sprowadzając sprzęt trudnodostępny na rynku i tworząc oferty „szyte na miarę” Twoich unikalnych oczekiwań.

Dalmierz Focus Track RF 500 m

Dalmierz Focus Track RF 500 m oferuje zaawansowaną optykę z 6-krotnym powiększeniem, ogniskową 21 mm oraz pryzmatami BaK-4. Dzięki zaawansowanej wielowarstwowej powłoce antyrefleksyjnej (FMC) zapewnia precyzyjny, wyraźny i ostry obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Okular z odstępem od oka wynoszącym 15 mm ułatwia korzystanie z urządzenia także osobom noszącym okulary.

Dalmierz Focus Track RF 500 m jest kompaktowy i można go łatwo obsługiwać jedną ręką. Wytrzymała obudowa, odporna na warunki pogodowe i kurz, sprawia, że idealnie nadaje się do gry w golfa, pieszych wędrówek, polowań oraz pomiarów geodezyjnych, bez znacznego zwiększania wagi i objętości wyposażenia.

 

Dalmierz Focus Track RF 500 m

 

Pomiar wykonywany jest za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. Urządzenie oferuje sześć różnych trybów pomiarowych, dostosowanych do różnych scenariuszy:

  • Tryb standardowy: Mierzy prostą linię wzroku do obiektu.
  • Tryb golfowy: Mierzy odległość do najbliższego celu.
  • Tryb nachylenia: Pokazuje obliczoną odległość uwzględniającą nachylenie, idealny do strzałów pod górę i z góry.
  • Tryb prędkości: Mierzy prędkość poruszającego się obiektu, do maksymalnej prędkości 300 km/h.
  • Tryb odległości poziomej: Oblicza poziomą odległość do obiektu oraz kąt, co ułatwia celowanie z góry. Wyświetlacz pokazuje naprzemiennie odległość i kąt.
  • Tryb wysokości pionowej: Mierzy wysokość obiektu poprzez wycelowanie najpierw w jego podstawę, a następnie w szczyt, wyświetlając wynik na ekranie.


Dalmierz Focus Track RF 500 m posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który można łatwo ładować przez port USB-C.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Bestsellery