Przejdź do głównej treści
WIELKA WYPRZEDAŻ NOWOROCZNA: Profesjonalny sprzęt na start 2026 roku
Odkryj możliwości pracy w Beafoto
  • Bezpieczna wysyłka
  • Darmowa dostawa od 999 zł
  • Przyjazna pomoc
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Nikon (przejdź do produktów)

NIKON Okular SEP-38W ( 30x/38x) BDB90181 do Prostaff 5

NIKON Okular SEP-38W ( 30x/38x) - specjalny okular przeznaczony do określonych lunet obserwacyjnych PROSTAFF 5 firmy Nikon. Przeznaczony do digiscopingu z niektórymi aparatami COOLPIX.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 599,00 zł
Dostępność:
Zapytaj o dostępność
szt.
Oblicz ratę w Leasingu
W naszej ofercie również:
Suma dodatkowych produktów: 0.00 zł
Czas wysyłki: biuro@beafoto.pl
Dostawa od 0,00 zł - Paczkomat InPost (Polska)

Dostawa Paczkomat InPost 24/7

Zapytaj o produkt
Udostępnij
Dlaczego my?
  • Eksperckie wsparcie: Zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo oparte na wieloletniej wiedzy i pasji naszego zespołu, pomagając Ci dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Zaufanie i tradycja: Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą od 2006 roku, co daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów u sprawdzonego partnera, któremu zaufały tysiące klientów i instytucji.
  • Autoryzowana jakość: Jako autoryzowany sprzedawca wiodących światowych marek, oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt fotograficzny i optyczny najwyższej klasy oraz dostęp do nowości technologicznych.
  • Indywidualne podejście: Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, sprowadzając sprzęt trudnodostępny na rynku i tworząc oferty „szyte na miarę” Twoich unikalnych oczekiwań.

NIKON Okular SEP-38W ( 30x/38x)

 

Specjalny okular przeznaczony do określonych lunet obserwacyjnych PROSTAFF 5 firmy Nikon. Przeznaczony do digiscopingu z niektórymi aparatami COOLPIX.

Główne cechy:

  • Mocowanie bagnetowe z blokadą do łatwego montażu i demontażu.
  • Soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi
  • Wodoodporność
  • Duże odsunięcie źrenicy wyjściowej
  • Nowe muszle oczne wysuwane obrotowo do okularów DS po wsunięciu lub do regulacji odległości źrenicy wyjściowej po wysunięciu.


Dane techniczne:

  • Powiększenie [x]: 30 (z Prostaff 60), 38 (z Prostaff 82)  
  • Pole widzenia kątowe [stopnie]: 2.3 (z Prostaff 60), 1.8 (z Prostaff 82)  
  • Pole widzenia liniowe [m/m]: 40 (z Prostaff 60), 31 (z Prostaff 82)  
  • Źrenica wyjściowa [mm]: 3.0 (z Prostaff 60), 3.3 (z Prostaff 82)  
  • Odstęp źrenicy [mm]: 19.0 

Pliki do pobrania

Opinie

Liczba ocen: 1
Oceń i opisz

Bestsellery