Celowniki noktowizyjne Pard

Celownik noktowizyjny NV008P jest to wersja 3. bardzo popularnego i wyjątkowo cenionego produktu marki Pard. Zupełnie tak jak jak nasadka, ten zaskarbił sobie przychylność wręcz doskonałymi parametrami nocnymi, kompaktowym rozmiarem, a także bardzo atrakcyjną ceną.

Filtry
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Celownik Noktowizyjny PARD NV-008P v3.0 Celownik Noktowizyjny PARD NV-008P v3.0
dostępny
24 godziny
Cena: 3 499,00 zł 3 949,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
PARD NV-008P LRF Celownik noktowizyjny PARD NV-008P LRF Celownik noktowizyjny
dostępny
24 godziny
Cena: 4 999,00 zł 5 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

 

Debiut noktowizora Pard na polskim rynku, został przyjęty naprawdę pozytywnie. Z uwagi na liczne zalety, takie jak chociażby ogromny zasięg nocny, doskonałą jakość w ciągu dnia, niezliczona ilość konfiguracji, a także możliwość nagrywania video w 30 fps sprawiają tylko, że mowa tutaj o urządzeniu, które jest w stanie zupełnie zastąpić użytkownikom standardowe lunety.

Najlepsze funkcje noktowizora Pard

Oprócz znanej wszystkim nasadki, do dystrybucji trafił także kompletnie nowy model celownika noktowizyjnego – Pard NV008 V.3. Jest to produkt, który wzbogacono w niezliczoną ilość funkcji, obecnych przede wszystkim w celownikach uznawanych za najwyższej klasy sprzęty. Jest to m.in. e-kompas, a także żyroskop. Dzięki temu, wyraźniej poprawie ulega chociażby orientacja w terenie, a przy tym też bardzo ułatwione jest wypoziomowanie strzału. Możliwe jest stałe informowanie naszych towarzyszy, o zmianie położenia celu.

Użytkownicy wyjątkowo bardzo cenią obecność funkcji PiP, czyli Picture in Picture (obraz w obrazie). Polega ona na tym, że nad siatką wyświetlane jest dodatkowe okno z krzyżem, aczkolwiek z dwukrotnym przybliżeniem. W związku z tym, korzystając z tego modelu, możemy cieszyć się doskonałym podglądem i to jednocześnie z dwóch różnych perspektyw. Jest to szczególnie przydatne, kiedy np. zwierzę przemieszcza się co jakiś czas, a przy tym nieustanne przybliżanie oraz oddalanie obrazu może okazać się nieco kłopotliwe. Kiedy dochodzi do takich sytuacji, funkcja PiP sprawdza się doskonale. Mamy pełen pogląd tego co dzieje się wokoło celu, a także idealnie widzimy punkt strzału.

Nowy noktowizor Pard i jego największe zalety

Kiedy uruchomimy wszystkie nowe, dostępne funkcje, na ekranie noktowizora może dziać się naprawdę sporo. Pamiętajmy o tym, że najnowszy model noktowizora Pard, został zaopatrzony w nowoczesny ekran OLED 1024x768.  Nawet jeśli uruchomimy wszystkie opcje, Take jak PiP, żyroskop, kompas, a także siatkę, można odnieść wrażenie idealnego poukładania, a każdy z elementów wydaje się być na swoim miejscu. Jako, że znacznemu ulepszeniu uległ kontrast, zwiększyła się też jakość obserwacji. Nawet jeśli skorzystamy z maksymalnego zoomu, obraz jest bardzo wyraźny i dokładny, bez względu na to, czy jest noc, czy też dzień.

Mimo tego, że celownik noktowizyjny Pard NV008P V.3 jest stosunkowo nowym urządzeniem, aby nie dać się wyprzedzić konkurencji, został zmodyfikowany, a także wyposażony w nowoczesne technologie, które de facto pozwoliły mu te konkurencję wyprzedzić.

Kupując noktowizor Pard, w cenie produktu otrzymujemy również pełen pakiet akcesoriów, a to m.in.: dwa akumulatory 3350 mAh, ładowarkę z wyświetlaczem, kartę pamięci 32GB, montaż na szynę 11 mm – 22 mm, pokrowiec do wygodnego przenoszenia oraz w pełni polską instrukcję. Jest to produkt szczególnie dedykowany tym osobom, które najbardziej cenią sobie budżetowe rozwiązania, natomiast nie chcą tym samym, aby ich sprzęt odstawał jakościa od drogich noktowizorów. W jednej cenie mamy do dyspozycji świetną lunetę dzienno-nocną oraz lekki i kompaktowy monokular noktowizyjny.

Z uwagi na nieustanny upływ czasu, zmianom ulega wiele rzeczy, zarówno tych bardziej, jak i mniej istotnych. To samo dotyczy marki Pard oraz wszystkich jej produktów. W tym wypadku jednak, mamy do czynienia głównie ze zmianami na lepsze. Na przestrzeni wielu lat, podczas kiedy dochodziło to rewolucji, wprowadzania nowych i innowacyjnych technologii, urządzenia Pard wciąż są godnymi polecenia sprzętami. Będą one idealnym rozwiązaniem zarówno dla myśliwych, jak i obserwatorów nocnych, tak samo początkujących oraz dla tych o znacznie większym doświadczeniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony