Latarki rowerowe

Rowerzyści mają szeroki zakres potrzeb. Potrzebują nie tylko zaawansowane narzędzia do konserwacji i naprawy rowerów, ale też latarki rowerowe. Oferujemy zarówno latarki rowerowe Mactronic, Olight jak i latarki rowerowe Fenix, jedne z najjaśniejszych i najbardziej niezawodnych świateł rowerowych na rynku. Wszyscy producenci produkują również inne latarki - warsztatowe, EDC które wielu rowerzystów również uważa za ważny element wyposażenia. Sprawdź naszą pełną ofertę w sklepie Beafoto.pl już dziś i zobacz, jak nasze latarki mogą wyposażyć twoją następną jazdę.

raty 30x0% promocja Beafoto

Latarka Fenix BC30 V2.0 - rowerowa Latarka Fenix BC30 V2.0 - rowerowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 379,00 zł 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mactronic RIFLE 1400 lm Lampa rowerowa przednia Mactronic RIFLE 1400 lm Lampa rowerowa przednia
Producent: MACTRONIC
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 379,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fenix BC05R latarka diodowa - rowerowa Fenix BC05R latarka diodowa - rowerowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fenix BC21R Latarka diodowa - rowerowa Fenix BC21R Latarka diodowa - rowerowa
Producent: FENIX
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
Fenix BC25R Latarka diodowa - rowerowa Fenix BC25R Latarka diodowa - rowerowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 186,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mactronic WHITE LINE, 65 lm, Lampa rowerowa przednia Mactronic WHITE LINE, 65 lm, Lampa rowerowa przednia
Producent: MACTRONIC
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 76,00 zł
zobacz więcej

Światła rowerowe LED zapewniają bezpieczeństwo

Bez względu na to, czy spędzasz czas na świeżym powietrzu, ważne jest, aby zachować bezpieczeństwo. Oferujemy najlepsze narzędzia do oświetlenia zewnętrznego, aby zapewnić wygodę, bezpieczeństwo i zabawę podczas eksploracji na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią przejażdżki rowerowe, bezpieczeństwo na drogach jest priorytetem numer jeden, dlatego w naszej ofercie beafoto znajdziesz swoje diodowe światła rowerowe z odpowiednimi funkcjami. Każdy rowerzysta wie, jak ważne jest, aby widzieć przed sobą, aby omijać przeszkody i zaplanować jazdę. Jazda w godzinach wieczornych, nocnych, a nawet w pochmurne dni może być niebezpieczna bez światła.

Bycie widocznym dla innych to kolejny ważny powód, aby wyposażyć swój rower w lampkę rowerową. W obszarach, w których mogą znajdować się samochody, inni rowerzyści, biegacze i piesi, upewnienie się, że jesteś dla nich widoczny, pozwala im Cię ominąć, aby nie doszło do potencjalnej kolizji. Co więcej, lampki rowerowe pozwalają sygnalizować znajomym i innym rowerzystom na ścieżce.

Mając to wszystko na uwadze, oferujemy światła rowerowe LED, które są łatwe w obsłudze i mają wiele funkcji. Operacja jest tak prosta z każdą latarką rowerową , że żaden rowerzysta nie musi się zatrzymywać, aby dostosować światło do tego, czego potrzebuje. Wiązka światła w każdej lampie rowerowej Fenix lub Mactronic jest skierowana w dół, aby rowerzysta nie oślepił kierowcy, pieszego ani rowerzysty na swojej drodze. Jednak wiązka nadal pozwala widzieć ścieżkę przed tobą, w tym wszelkie przeszkody.

Jasne latarki rowerowe LED

Dzięki latarce rowerowej możesz spodziewać się wysokiego poziomu jasności turbo i wielu trybów. Fenix szczyci się tworzeniem niezwykle mocnych świateł rowerowych. Te wysokie parametry wyjściowe są idealne do jazdy po trudnych ścieżkach, ponieważ pozwalają wyraźnie widzieć wszystko przed sobą. Posiadanie tej niezwykle jasnej wiązki pomaga zachować bezpieczeństwo na mniej uczęszczanych ścieżkach. Ponadto wiele poziomów jasności jest szczególnie praktycznych. W środowisku miejskim lub w pochmurny dzień bardziej rozsądne może być użycie niższego poziomu jasności zamiast wyższego. Nie wspominając o tym, że niższe poziomy jasności pomogą oszczędzać baterię.

Przeglądając światła rowerowe Fenix, znajdziesz wiele różnych funkcji dla różnych świateł. Niektóre latarki rowerowe są wyposażone zarówno w wąski , jak i szeroki strumień światła, dzięki czemu można zobaczyć ścieżkę z szeroką wiązką światła przed sobą i można użyć światła punktowego, aby zobaczyć dalej w dal w celu lepszego planowania. Inną funkcją, którą możesz znaleźć, jest funkcja antykradzieżowa, która pomaga zapobiec kradzieży światła rowerowego. Ponadto wiele z tych lampek to latarki rowerowe z możliwością ładowania, dzięki czemu można je wygodnie ładować między przejażdżkami.

Dodatkowe akcesoria do latarek rowerowych

Dokładnie omówiliśmy znaczenie światła rowerowego, ale w naszym sklepie oferujemy również adaptery do mocowania latarek na rower. Możesz dzięki temu użyć standardowej latarki taktycznej, aby znacznie zaoszczędzi