Przejdź do głównej treści
❄️ ZIMOWA PROMOCJA HIKMICRO - Stellar 3.0 | Alpex 4K
Zobacz ofertę!
Odkryj możliwości pracy w Beafoto
Zobacz oferty
Bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa od 999 zł
Przyjazna pomoc
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: Eotech (przejdź do produktów)

Celownik holograficzny Eotech XPS 2-0

Eotech XPS2-0 to celownik holograficzny, który ze względu na sposób projekcji znaku celowniczego jest znacznie lepszy od tradycyjnego kolimatora.

Przejdź do pełnego opisu
3 499,00 zł
Cena regularna: 4 300,00 zł
-19%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 400,00 zł
+3%
Produkt dostepny w magazynie

Bezpieczna płatność
14 dni na zwrot
Szybka wysyłka
szt.
Weź w leasing
W naszej ofercie również:
Suma dodatkowych produktów: 0.00 zł
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt
Dostawa od 0,00 zł - DPD Pickup (automat paczkowy | punkt odbioru) (Polska)

Udostępnij
Dlaczego my?
  • Eksperckie wsparcie: Zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo oparte na wieloletniej wiedzy i pasji naszego zespołu, pomagając Ci dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Zaufanie i tradycja: Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą od 2006 roku, co daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów u sprawdzonego partnera, któremu zaufały tysiące klientów i instytucji.
  • Autoryzowana jakość: Jako autoryzowany sprzedawca wiodących światowych marek, oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt fotograficzny i optyczny najwyższej klasy oraz dostęp do nowości technologicznych.
  • Indywidualne podejście: Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, sprowadzając sprzęt trudnodostępny na rynku i tworząc oferty „szyte na miarę” Twoich unikalnych oczekiwań.

Celownik holograficzny Eotech XPS 2-0

 

Kolimator Eotech XPS2-0 to celownik holograficzny, który ze względu na sposób projekcji znaku celowniczego jest znacznie lepszy od tradycyjnego kolimatora. Znak pozostaje "w celu" pomimo zejścia oka strzelca z osi optycznej kolimatora, co pozwala na prowadzenie celnego ostrzału nawet w najtrudniejszych warunkach. Najkrótszy dotychczas model! Celownik ten jest mniejszy niż poprzedni celownik z ogniwami N (511/551) i działa na jednej baterii 123. Ma również dłuższą żywotność baterii niż celowniki z ogniwami N. Dzięki nowej konfiguracji z pojedynczym akumulatorem XPS zapewnia więcej miejsca na szyny niż kiedykolwiek, pozostawiając więcej miejsca na tylne przyrządy celownicze lub mocowanie NV. Mniejszy, lżejszy i zawsze szybki; seria XPS to wspaniały nowy dodatek. Eotech XPS2-0 posiada ergonomiczne przyciski sterowania natężeniem plamki. Nie współpracuje z noktowizją. 

2-0

Celownik holograficzny Eotech XPS 2-0 - specyfikacja techniczna:

  • wymiary: 97 x 54 x 64 mm (długość/szerokość/wysokość)
  • waga 255 g
  • zasilanie 1 litowa bateria 123
  • wodoszczelność do 10m głębokości
  • montaż na szynie 1” Weaver lub MIL-STD-1913
  • tryby natężenia znaku celowniczego: 20 standardowych oraz 10 w trybie noktowizyjnym
  • długość działania 600 godzin w nominalnym trybie świecenia (12) w temp. pokojowej

 

Bezpieczeństwo produktu

Producent

EOTECH, LLC

46900 Port Street

48170 Plymouth, Michigan, Stany Zjednoczone

support@eotechinc.com

Osoba odpowiedzialna na terenie UE

Beafoto Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

ul. Wiślana 44

44

05-092 Łomianki, Polska

22 751-06-64 biuro@beafoto.pl

Opinie

Liczba ocen: 5
Oceń i opisz

Bestsellery