Przejdź do głównej treści

💳 Większy zakup? Sprawdź wygodne raty online

Ponad 20 lat doświadczenia — sprawdzony sprzęt i fachowe doradztwo

Odkryj możliwości pracy w Beafoto
Zobacz oferty

💼 Sprzęt dla firmy? Skorzystaj z leasingu i wygodnego finansowania

Darmowa dostawa od 699 zł
Bezpieczna wysyłka
Przyjazna pomoc
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Producent: K&F Concept (przejdź do produktów)

Torba K&F Concept Sling Bag 10L Czarna KF13.213

K&F Concept KF13.213 torba fotograficzna to czarna torba typu sling o pojemności 10 l, stworzona do wygodnego noszenia aparatu, obiektywów i akcesoriów w mieście oraz podróży. Korzystasz z kompaktowej konstrukcji, która ułatwia szybki dostęp do sprzętu bez zdejmowania torby z ramienia. Materiał HJ-F271A Film Fabric ze 100% poliestru zapewnia ochronę przed zachlapaniami i lekkim deszczem. Wymiary zewnętrzne 32 × 21 × 15 cm oraz waga 0,81 kg sprawiają, że torba dobrze nadaje się na krótkie plenery, vlogowanie i codzienne wyjścia.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 299,00 zł
Produkt dostepny w magazynie

Bezpieczna płatność
14 dni na zwrot
Szybka wysyłka
szt.
Weź w leasing
W naszej ofercie również:
Suma dodatkowych produktów: 0.00 zł
Czas wysyłki: 24 godziny
Zapytaj o produkt
Dostawa od 12,50 zł - DPD Pickup (automat paczkowy | punkt odbioru) (Polska)

Udostępnij
Dlaczego my?
  • Eksperckie wsparcie: Zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo oparte na wieloletniej wiedzy i pasji naszego zespołu, pomagając Ci dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Zaufanie i tradycja: Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą od 2006 roku, co daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów u sprawdzonego partnera, któremu zaufały tysiące klientów i instytucji.
  • Autoryzowana jakość: Jako autoryzowany sprzedawca wiodących światowych marek, oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt fotograficzny i optyczny najwyższej klasy oraz dostęp do nowości technologicznych.
  • Indywidualne podejście: Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, sprowadzając sprzęt trudnodostępny na rynku i tworząc oferty „szyte na miarę” Twoich unikalnych oczekiwań.

K&F Concept KF13.213 – torba fotograficzna Sling Bag 10L czarna

K&F Concept KF13.213 torba fotograficzna to kompaktowa torba typu sling, którą wygodnie nosisz przez ramię podczas zdjęć w mieście, podróży i krótkich plenerów. Model ma pojemność 10 l, czarną kolorystykę oraz konstrukcję zaprojektowaną z myślą o szybkim dostępie do aparatu i akcesoriów. Producent podaje, że torba mieści do dwóch aparatów, czterech obiektywów, stabilizator oraz przedmioty codziennego użytku. Zewnętrzne wymiary 32 × 21 × 15 cm i waga 0,81 kg sprawiają, że łatwo zabierzesz ją na spacer fotograficzny, do pracy mobilnej albo na krótki wyjazd. Jeśli potrzebujesz torby foto 10L do miasta i podróży, ten model łączy ochronę sprzętu z wygodnym, codziennym formatem.

  • Pojemność 10 l pozwala przenosić aparat, obiektywy, stabilizator i drobne akcesoria w jednej torbie.
  • Konstrukcja sling ułatwia szybkie przesunięcie torby na przód i dostęp do sprzętu bez zdejmowania jej z ramienia.
  • Materiał HJ-F271A Film Fabric ze 100% poliestru zapewnia ochronę przed zachlapaniami i lekkim deszczem.
  • Regulowany pasek i oddychające podparcie pomagają wygodniej nosić torbę podczas całego dnia zdjęciowego.
  • Czarny, minimalistyczny wygląd pasuje do miejskich sesji, podróży, dojazdów i codziennego noszenia.

K&F Concept KF13.213 w miejskiej fotografii

Torba sling do fotografii ulicznej sprawdza się wtedy, gdy chcesz mieć aparat pod ręką, ale nie chcesz nosić dużego plecaka. K&F Concept KF13.213 ma smukły profil, który ułatwia poruszanie się w zatłoczonych miejscach, komunikacji miejskiej i na spacerach zdjęciowych. W praktyce możesz szybko sięgnąć po aparat, zmienić obiektyw i wrócić do fotografowania bez odkładania torby na ziemię. To wygodne rozwiązanie dla twórców, którzy często przemieszczają się między lokalizacjami.

Torba fotograficzna 10L na aparat i akcesoria

Torba fotograficzna 10L do aparatu pozwala uporządkować sprzęt bez zabierania nadmiaru wyposażenia. Producent wskazuje miejsce na do dwóch aparatów, cztery obiektywy, stabilizator oraz rzeczy osobiste, co daje dobry zakres na krótką sesję, nagranie vloga albo wyjazd weekendowy. Układ górnej i dolnej komory pomaga oddzielić sprzęt fotograficzny od codziennych drobiazgów. Dzięki temu łatwiej utrzymasz porządek i szybciej znajdziesz potrzebny element zestawu.

K&F Concept KF13.213 i ochrona przed pogodą

Torba na aparat odporna na zachlapania daje większy spokój podczas pracy w zmiennej pogodzie. K&F Concept KF13.213 została wykonana z materiału HJ-F271A Film Fabric, czyli 100% poliestru, a producent podaje klasę hydrofobowości 3–4. Oznacza to ochronę przed zachlapaniami i lekkim deszczem, co przydaje się podczas fotografowania w mieście, na szlaku albo w podróży. Nie zastępuje to pełnej ochrony w ekstremalnych warunkach, ale pomaga zabezpieczyć sprzęt w codziennym użytkowaniu.

Wygodne noszenie w podróży i pracy mobilnej

Lekka torba fotograficzna do podróży powinna nie tylko mieścić sprzęt, ale też nie męczyć przy dłuższym noszeniu. Ten model waży 0,81 kg i ma regulowany pasek typu sling, dzięki czemu możesz dopasować sposób noszenia do sylwetki oraz sytuacji. Oddychające podparcie zmniejsza dyskomfort podczas dojazdów, krótkich trekkingów i całodziennego przemieszczania się po mieście. To praktyczna opcja dla fotografów, vlogerów i osób, które łączą sprzęt foto z rzeczami codziennymi.

K&F Concept KF13.213 w codziennym stylu

Czarna torba sling na aparat dobrze pasuje do zestawu, który ma wyglądać dyskretnie i profesjonalnie. Minimalistyczna zewnętrzna forma z tłoczonym logo K&F pozwala używać torby nie tylko na sesji, ale też w pracy, podróży i podczas codziennych wyjść. Pojemność 10 l daje miejsce na sprzęt foto oraz podstawowe akcesoria osobiste, dlatego nie musisz zabierać osobnej torby na drobiazgi. To szczególnie wygodne, gdy fotografujesz reportażowo, nagrywasz krótkie materiały lub często zmieniasz lokalizacje.

Specyfikacja techniczna K&F Concept KF13.213 – torba fotograficzna Sling Bag 10L czarna

  • Marka: K&F Concept
  • Model / kod: KF13.213
  • Rodzaj: torba fotograficzna typu sling
  • Seria: Urban Wander 14
  • Pojemność: 10 l
  • Kolor: czarny
  • Wymiary zewnętrzne: 32 × 21 × 15 cm
  • Wymiary wewnętrzne: 30 × 18 × 10 cm
  • Waga: 0,81 kg
  • Materiał: HJ-F271A Film Fabric, 100% poliester
  • Odporność na zachlapania: water-repellent rating 3–4
  • Deklarowana pojemność sprzętowa: do 2 aparatów, 4 obiektywów, stabilizator i przedmioty codziennego użytku
  • Pasek: regulowany pasek typu sling
  • Nośność paska / uchwytu: do 15 kg
  • Odporność koloru na sucho: poziom 4
  • Odporność koloru na mokro: poziom 3

FAQ

Czy K&F Concept KF13.213 mieści aparat i kilka obiektywów?

Tak, producent podaje, że torba mieści do dwóch aparatów, czterech obiektywów, stabilizator oraz przedmioty codziennego użytku. Rzeczywiste ułożenie zależy od wielkości korpusów, obiektywów i dodatkowych akcesoriów.

Czy torba jest odporna na deszcz?

Torba została wykonana z materiału o deklarowanej odporności na zachlapania i lekki deszcz. Nie jest to jednak informacja o pełnej wodoszczelności, dlatego przy intensywnych opadach warto dodatkowo zabezpieczyć sprzęt.

Do czego najlepiej nadaje się torba K&F Concept Sling Bag 10L?

Najlepiej sprawdzi się podczas fotografii miejskiej, krótkich plenerów, podróży, vlogowania i codziennego noszenia sprzętu. Jej format sling ułatwia szybki dostęp do aparatu, gdy często zmieniasz miejsce fotografowania.

Bezpieczeństwo produktu

Osoba odpowiedzialna na terenie UE

Beafoto Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

ul. Wiślana 44

44

05-092 Łomianki, Polska

22 751-06-64 biuro@beafoto.pl

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz

Bestsellery