Latarki kempingowe

Mocne, wytrzymałe i praktyczne - takie właśnie są nasze latarki kempingowe do biwakowania i wędrówek. Każda lampa turystyczna LED zapewnia wyjątkowe i przydatne funkcje, które zapewnią bezpieczeństwo wczasowiczom i sprawią, że każdy kemping i wędrówki będą przyjemniejsze. Bez względu na następną przygodę na świeżym powietrzu, u nas znajdziesz odpowiednią latarkę na biwak lub kemping idealnie dopasowaną do siebie.

raty 30x0% promocja Beafoto

Latarka Fenix E-Lite Latarka Fenix E-Lite
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fenix CL26R latarka diodowa czerwona Fenix CL26R latarka diodowa czerwona
Producent: FENIX
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Fenix CL26R latarka diodowa zielona Fenix CL26R latarka diodowa zielona
Producent: FENIX
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Fenix CL30R Latarka diodowa Fenix CL30R Latarka diodowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 429,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nie pozwól, by noc cię zatrzymała! Zarówno Fenix jak i Mactronic czy Nitecore produkują latarki LED o dużej mocy zaprojektowane do przecinania ciemności w bezksiężycową noc. Z latarką kempingową u boku oświetlisz ścieżkę przed sobą, umożliwiając poruszanie się po bezdrożach po zachodzie słońca.

Najlepsze biwakowe i kempingowe

Podczas każdej przygody na świeżym powietrzu ważne jest, aby mieć odpowiedni sprzęt. Łącząc swoją wiedzę na temat technologii LED z badaniami potrzeb poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu, profesjonalne firmy specjalizujące się w latarkach dostarczą najlepsze na rynku lampy kempingowe i turystyczne. Możesz oczekiwać, że te diody LED będą mocne, użyteczne i trwałe, dzięki czemu każda wycieczka na zewnątrz będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Latarki na kemping i biwak to też tradycyjne latarki ręczne oraz latarki czołowe. Każdy z nich ma swoje zastosowanie i wielu entuzjastów outdooru.

Latarki kempingowe a może coś pomiędzy?

Latarki kempingowe są najlepszym wyborem jeżeli chcemy oświetlić namiot, obóz lub po prostu stół przy którym siedzimy w ogrodzie. Z drugiej strony mamy do wyboru przeróżne inne latarki, np. latarki czołowe, które zapewniają wygodę oświetlenia obszaru bez użycia rąk. Uwalniając ręce, możesz lepiej pracować nad zadaniem lub nosić przedmioty. Czołówki są szczególnie przydatne podczas rozbijania obozu w ciemności, biegania lub biegania w nocy, a także innych zadań, które mogą wymagać użycia obu rąk. Wiązka światła będzie zdecydowanie silniejsza, gdyż jest ona bardziej skupiona. Mimo że osiągniemy większą odległość oświetlenia terenu to nie uzyskamy efektu świecenia 360 stopni więc dla wielu może być to dyskwalifikujące.

Latarnie kempingowe - najlepszy wybór na rodzinną wycieczkę?

Latarnie kempingowe, są dla wielu ulubionym narzędziem do zabrania na wycieczki kempingowe. Dla przykładu latarki kempingowe Fenix są magnetyczne i ładowalne przez USB, będąc praktycznymi narzędziami do przygód na świeżym powietrzu. Dzięki swoim potężnym mocom latarnie kempingowe oświetlają cały kemping, idealne, jeśli biwakujesz w grupie i potrzebujesz oświetlić obszar. Wystarczy zawiesić latarnię kempingową na gałęzi drzewa, a na kempingu pojawi się światło. Idealnie nadaje się również do zawieszenia w namiocie jako mała lampka, przy której można czytać. Chociaż każdy rodzaj światła LED ma swoje zalety i wady, każda latarka Fenix zapewni doskonałe właściwości do wykonywanego zadania. Pomiędzy ręcznymi latarkami, czołowymi i latarniami znajdziesz idealne funkcje. Niektóre z tych funkcji obejmują niezwykle wysoką wydajność, która zamienia ciemność w dzień. Chociaż możesz nie chcieć używać najwyższego poziomu jasności przez cały czas, dlatego wszystkie latarki kempingowe oferują wiele poziomów jasności do wyboru.

Wiele latarek, czołówek i latarni ma funkcję pamięci trybu, która zapamiętuje ostatnio używany poziom jasności. Ta funkcja jest szczególnie przydatna na zewnątrz, gdy wolisz pozostać na tym samym poziomie jasności przez cały wieczór, aby oszczędzać baterię. Przydaje się również podczas biwakowania w grupie, aby przypadkowo nie oślepić towarzyszy.

Latarki kempingowe, które działają dłużej

Możesz również spodziewać się wielogodzinnej pracy, kupując nasze latarki kempingowe. Żaden turysta nie chce ciągle wymieniać baterii w swoich lampach. Dlatego nasze latarki zewnętrzne o doskonałych czasach działania, zapewniając możliwie największą ilość światła przez możliwie najdłuższy czas. Podobnie wiele lamp Fenix jest kompatybilnych z różnymi typami baterii, co daje więcej opcji, z którymi wolisz korzystać ze źródła zasilania.