Przejdź do głównej treści
❄️ ZIMOWA PROMOCJA HIKMICRO - Stellar 3.0 | Alpex 4K
6–12 marca: Raty 20×0% na cały asortyment — kup teraz, płać spokojnie. 
Odkryj możliwości pracy w Beafoto
  • Bezpieczna wysyłka
  • Darmowa dostawa od 999 zł
  • Przyjazna pomoc
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Przejdź do sekcji Opinie
Fujinon

Lornetka stabilizowana Fujinon 12x28 TS1228 Techno-Stabi

Ciesz się mocą 12-krotnego powiększenia bez konieczności używania statywu dzięki lornetce Fujinon 12x28 TS1228 Techno-Stabi ze stabilizacją obrazu. Dzięki stabilizacji obrazu ±3° zobaczysz szczegóły odległych obiektów bez drżenia ręki, które psuje obraz niestabilizowanej optyki o dużej mocy.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 3 148,00 zł
Produkt niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Weź w leasing
W naszej ofercie również:
Suma dodatkowych produktów: 0.00 zł
Zapytaj o produkt
Dostawa od 0,00 zł - DPD Pickup (automat paczkowy | punkty odbioru) (Polska)

Udostępnij
Dlaczego my?
  • Eksperckie wsparcie: Zapewniamy profesjonalne, indywidualne doradztwo oparte na wieloletniej wiedzy i pasji naszego zespołu, pomagając Ci dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Zaufanie i tradycja: Jesteśmy polską firmą rodzinną działającą od 2006 roku, co daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów u sprawdzonego partnera, któremu zaufały tysiące klientów i instytucji.
  • Autoryzowana jakość: Jako autoryzowany sprzedawca wiodących światowych marek, oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt fotograficzny i optyczny najwyższej klasy oraz dostęp do nowości technologicznych.
  • Indywidualne podejście: Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, sprowadzając sprzęt trudnodostępny na rynku i tworząc oferty „szyte na miarę” Twoich unikalnych oczekiwań.

Lornetka stabilizowana Fujinon 12x28 TS1228 Techno-Stabi

 

 

Ciesz się mocą 12-krotnego powiększenia bez konieczności używania statywu dzięki lornetce Fujinon 12x28 TS1228 Techno-Stabi ze stabilizacją obrazu. Dzięki stabilizacji obrazu ±3° zobaczysz szczegóły odległych obiektów bez drżenia ręki, które psuje obraz niestabilizowanej optyki o dużej mocy. Są szczególnie przydatne podczas obserwacji z poruszającej się łodzi lub pojazdu. W pełni powlekana optyka i pryzmaty z korekcją fazową zapewniają jasny, wyraźny obraz, a długi odstęp źrenicy 17,5 mm i wykręcane muszle oczne sprawiają, że Techno-Stabi jest wygodny w użyciu nawet w okularach. Lornetka będzie działać do 12 godzin na dołączonej baterii litowej CR2 i jest  dostarczana z etui i paskiem.

 

Lornetka stabilizowana Fujinon 12x28 TS1228 Techno-Stabi

 

Kluczowe cechy lornetki Fujinon 12x28

Wielokrotnie powlekane pryzmaty dają ostry obraz o wysokim kontraście. Funkcje automatycznego wyłączania automatycznie wyłączają zasilanie po 10 minutach, zmniejszając niepotrzebne zużycie energii. Lornetka Fujinon TS 12X28 może działać do 12 godzin, choć w ekstremalnie niskich temperaturach czasy pracy mogą się różnić. Wyposażony w stabilizację drgań, Fujinon TS 12X28 stale zapewnia stabilne pole widzenia dzięki korekcji pod kątem dłoni w całym zakresie powiększenia. Zakres korekcji drgań wynosi ±3°, co pozwala na efektywne wykorzystanie TS 12x28 na lądzie, morzu lub w powietrzu. Z tak wydajną korektą, Fujinon 12x28 może zapewnić stabilne obrazy z 12-krotnym powiększeniem. Lekka, kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja lornetki Fujinon TS 12X28 jest wygodna dla użytkownika, dzięki czemu, jest idealna na długie obserwacje.

 

 

Wysokiej jakości materiały

Konstrukcja korpusu została zaprojektowana tak, aby chronić optykę i zapobiegać przywieraniu brudu lub kurzu do elementów optycznych. Precyzyjne centralne pokrętło ostrości umożliwia wyostrzenie detali za pomocą jednego ruchu palca. Wykręcane muszle oczne są łatwe w obsłudze i zapewniają wygodę dla użytkownika. TS 12X28 jest wykonany ze wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości. Wygodny pasek na szyję ułatwia transport.

 

Dane techniczne:

  • Materiał: tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości wzmocnione włóknem szklanym
  • Stabilizacja: ± 3°
  • Powiększenie: 12x
  • Soczewka obiektywu: 28 mm
  • Odstęp źrenicy: 17,5 mm
  • FOV @ 1000 jardów: 73 metry
  • Źrenica wyjściowa: 2,5 mm
  • Powłoka: Wielowarstwowa
  • Pryzmaty z korekcją fazową
  • Soczewki: w pełni powlekane
  • Kąt widzenia: 4,2°
  • Automatyczne wyłączanie po 10 minutach bezczynności
  • Muszle okularowe wykręcane
  • Czas pracy: Do 12 godzin pracy
  • Działa na (1) baterii litowej CR2 (w zestawie)

 

Opinie

Liczba ocen: 1
Oceń i opisz

Bestsellery