Lornetki Delta Optical Forest II

Delta Optical Forest II to niezwykle przystępne cenowo lornetki, które zadowolą każdego początkującego. Na początku dostępne były tylko modele 42 mm, które później zostały powiększone do 50 mm, dzięki czemu można wybierać spośród 5 różnych modeli w kolorze zielonym. Bardzo lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie, a doskonałe funkcje ochronne sprawiają, że są wodoodporne i przeciwmgielne, dzięki czemu można je zabrać ze sobą w deszczowe dni. Muszle oczne są wielopozycyjne, idealne dla osób noszących okulary i mają duże, chwytne centralne pokrętło do regulacji ostrości za pomocą dioptrii prawego oka.

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Delta Optical Lornetka Forest II 10x42 Polska Dystrybucja Delta Optical Lornetka Forest II 10x42 Polska Dystrybucja
Producent: Delta Optical
dostępny
24 godziny
Cena: 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Forest II 10x50 DO-1301 Delta Optical Lornetka Forest II 10x50 DO-1301
Producent: Delta Optical
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 649,00 zł
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Forest II 8x42 DO-1304 Delta Optical Lornetka Forest II 8x42 DO-1304
Producent: Delta Optical
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 579,00 zł
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Forest II 12x50 DO-1302 Delta Optical Lornetka Forest II 12x50 DO-1302
Producent: Delta Optical
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 679,00 zł
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Forest II 8,5x50 DO-1303 Delta Optical Lornetka Forest II 8,5x50 DO-1303
Producent: Delta Optical
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 639,00 zł
zobacz więcej


Główne cechy lornetki Delta Optical Forest II

Lornetki Delta Forest II są niezwykle lekkie i kompaktowe, dzięki czemu można je łatwo przechowywać i przenosić bez zmęczenia. Jeśli chodzi o ochronę, te bardzo przystępne cenowo lornetki Delta są również zaskakująco dobrze wykonane. Obudowa jest przedmuchiwana azotem, więc nigdy nie będziesz musiał radzić sobie z wewnętrznym zaparowaniem w obliczu nagłych zmian temperatury w naturze. Lornetka ta jest również szczelnie zamknięta, aby konstrukcja była nieprzepuszczalna dla wilgoci i innych cząstek, takich jak kurz, przedostających się do wnętrza konstrukcji. Wytrzymała gumowa osłona w kolorze zielonym pomaga nie tylko chronić lornetkę przed uderzeniami, ale także zapewnia antypoślizgowy uchwyt, a zielony kolor pomaga bardzo łatwo wtopić się w naturę. Model 8x42 otrzymał wiele wyróżnień jako produkt roku 2011, a także był nominowany do nagrody Dobry Wzór w 2013 roku. Otrzymał również tytuł Dobry Zakup po pomyślnym przejściu testów. Modele są również wyposażone w śrubę przystosowaną do statywu (1/4 cala / 6,35 mm), bardzo wygodną w przypadku lornetek o większych powiększeniach, które mogą powodować mniej stabilny obraz.


Właściwości optyczne

 

Optycznie Delta Forests II wypada niesamowicie dobrze w tym przedziale cenowym. Powierzchnie szklane są w pełni pokryte wielowarstwową powłoką, a przy pomocy powłok korekcji fazy zapewniają jasne obrazy, które są również kolorowe i wystarczająco ostre, aby nie pogorszyć widoczności. Forest II ma również oszałamiające pole widzenia, dzięki czemu możesz łatwo śledzić nawet szybko poruszające się obiekty lub obiekty. Te lornetki są wyposażone w muszle oczne o wielu pozycjach, które można regulować w celu uzyskania idealnego odciążenia oczu, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem szkła, czy nie. Ostrość ustawia się centralnym pokrętłem, które jest bardzo duże i przyczepne i można z nich łatwo korzystać bez zdejmowania rękawiczek. Dioptria prawego oka pomaga nawet w przypadku jakichkolwiek różnic w wzroku, które możesz mieć.