Nowe golfowe dalmierze Nikona Coolshot 50i oraz Coolshot Pro II 0
Nowe golfowe dalmierze Nikona Coolshot 50i oraz Coolshot Pro II

Nowe dalmierze laserowe w ofercie firmy Nikon

Dwa nowe dalmierze laserowe zaprezentowane przez firmę Nikon wnoszą obserwację na wyższy poziom. Mowa o dalmierzu stabilizowanym COOLSHOT PRO II oraz o COOLSHOT 50i - ich wyjątkowe cechy zapewniają precyzję w dłoni golfistów, którzy chcą najbardziej precyzyjnych pomiarów odległości. COOLSHOT 50i to zupełnie nowy dalmierz laserowy, stworzony jako wszechstronne, ale bogate w funkcje urządzenie w atrakcyjnej cenie, a stabilizowany COOLSHOT PROII to kolejna wersja nagradzanych, stabilizowanych dalmierzy klasy premium firmy Nikon.

 

Nikon COOLSHOT 50i Nikon COOLSHOT PRO II

 

Te dwa nowe modele zapewniają dokładne pomiary odległości, nachylenia i wysokości dla wszystkich typów golfistów, od zwykłego weekendowicza po rywalizującego gracza turniejowego. Gdy jedno zamachnięcie może coś zmienić, a precyzyjne pomiary odległości mają znaczenie, użytkownicy mogą zaufać dziedzictwu doskonałości optycznej firmy Nikon , która zapewnia powiększony obraz z maksymalną wyrazistością i jasnością.

Technologia Dual Locked On

Oba modele są wyposażone w nową technologię Dual LOCKED ON firmy Nikon, ulepszoną funkcję, która wyraźnie potwierdza, że odległość do masztu została zmierzona. Podczas pomiaru nakładających się obiektów, takich jak flaga, odległość do najbliższego obiektu jest wyświetlana za pomocą dobrze widocznego sygnału w wizjerze oraz jednoczesnego dodatkowego potwierdzenia. Technologia DUAL LOCKED ON ECHO1 (dostępna w COOLSHOT PROII STABILIZED) zapewnia wyraźne wizualne potwierdzenie oraz przyjemne słyszalne ćwierkanie. Technologia DUAL LOCKED ON QUAKE1 (dostępna w modelu COOLSHOT 50i) zapewnia wyraźne wizualne potwierdzenie wraz z delikatnymi wibracjami. Obie funkcje służą do potwierdzenia, że odległość do dołka została zmierzona, nawet jeśli w tle znajdują się drzewa lub inne przeszkody.

 

Dalmierz laserowy Nikon Coolshot 50i

Najnowszy wszechstronny dalmierz laserowy firmy Nikon ma znaczącą wartość, oferując szereg najbardziej pożądanych przez użytkowników zaawansowanych funkcji, nowoczesną stylistykę i optykę firmy Nikon, a wszystko to w przystępnej cenie.

Technologia Dual LOCKED ON QUAKE1 w aparacie COOLSHOT 50i emituje zarówno delikatne wibracje, jak i wizualne potwierdzenie, zapewniając ciche, ale niepowtarzalne, dotykowe potwierdzenie namierzenia celu. Zintegrowany, wbudowany magnes montażowy bezpiecznie i pewnie łączy COOLSHOT 50i z metalowymi powierzchniami - wózkiem lub nawet bagażnikiem.

 

 Nikon COOLSHOT 50i

Dwa tryby wyświetlania pomiarów w damierzu laserowym Nikon Coolshot 50i

COOLSHOT 50i wykorzystuje dwa tryby wyświetlania pomiarów: tryb golfowy (odległość skorygowana o nachylenie) i odległość rzeczywistą (odległość pozioma ± wysokość). Tryb golfowy dostarcza wskazówek, jak daleko należy uderzać piłkę podczas wykonywania uderzeń pod górę lub z góry. Podczas korzystania z trybu rzeczywistej odległości, zielona dioda LED zewnętrznego wskaźnika rzeczywistej odległości (ADI) miga, informując obserwatorów o konieczności potwierdzenia zgodności turnieju. Użytkownicy mogą grać w golfa na co dzień, ćwiczyć w trybie golfowym lub używać trybu rzeczywistego dystansu podczas oficjalnych zawodów golfowych.

 

Zgodnie z myślą technologiczną Nikon, wyświetlacz jest szeroki i jasny, z wielowarstwową powłoką optyczną, która zapewnia 6-krotne powiększenie i dużą odległość od oka, co jest zaletą podczas noszenia okularów lub okularów przeciwsłonecznych (z wbudowaną regulacją dioptrii w celu precyzyjnego dostrojenia). Regulowany czerwony wyświetlacz OLED umożliwia łatwiejsze przeglądanie, nawet w jasnym świetle słonecznym. COOLSHOT 50i jest również chroni przed czynnikami atmosferycznymi, zapewniając ochronę przed deszczem odpowiadającą IPX4.

Dalmierz laserowy Nikon Coolshot PROII stabilized

 

Dalmierz laserowy Nikon Coolshot PROII stabilized to najwyższej klasy dalmierz laserowy firmy Nikon, wyposażony w następną generację popularnej funkcji stabilizacji, która ogranicza drżenie dłoni o około 80%. Niezależnie od wiatru, odległości lub innych czynników, które utrudniają wizualne namierzenie dołka, ten nowy dalmierz zapewnia płynne i bezstresowe pomiary za każdym razem.

Jako że gra jest dynamiczna , technologia HYPER READ zapewnia szybką odpowiedź pomiarową w zaledwie 0,3 sekundy. Nowy COOLSHOT PROII STABILIZED wykorzystuje funkcję Dual LOCKED ON ECHO, aby zapewnić zarówno dźwiękowe, jak i wizualne potwierdzenie znacznika (może być włączane / wyłączane przez użytkownika), więc nie ma drugiego zgadywania odległości. Jest prosty w obsłudze, z jasnym polem widzenia i jasnym, dobrze widocznym czerwonym wyświetlaczem OLED. Wbudowana funkcja automatycznej regulacji jasności umożliwia precyzyjne dostrojenie jasności wyświetlacza w zależności od poziomu oświetlenia otoczenia.

 

 

Nikon COOLSHOT PRO II

Cztery tryby wyświetlania pomiarów - Nikon Coolshot PROII

COOLSHOT PROII STABILIZED wykorzystuje cztery tryby wyświetlania pomiarów, w tym tryb rzeczywistej odległości, który pozwala golfistom używać tego produktu na oficjalnych zawodach golfowych. Dalmierz posiada również tryb golfowy, który wyświetla odległość skorygowaną o nachylenie, aby poinformować użytkownika, jak daleko powinni uderzyć piłkę (przydatne, gdy strzały są w górę lub w dół). Inne dostępne tryby obejmują tryb rzeczywistej odległości i wysokości oraz tryb odległości i wysokości w poziomie. Podczas korzystania z trybu rzeczywistej odległości, zielona dioda LED zewnętrznego wskaźnika rzeczywistej odległości (ADI) miga, informując obserwatorów o konieczności potwierdzenia zgodności pomiaru.

Najwyższej jakości konstrukcja tego dalmierza obejmuje wysokiej jakości monokular 6X z wielowarstwowymi powłokami zapewniającymi jasny, wyraźny obraz oraz długi 18-milimetrowy odstęp oka, który umożliwia łatwe oglądanie przez osoby noszące okulary lub okulary przeciwsłoneczne. COOLSHOT PROII STABILIZED ma szerokie pole widzenia (7,5 stopnia), funkcję regulacji dioptrii oraz wodoodporną i przeciwmgielną konstrukcję IPX4, która zapewnia ochronę przed żywiołami.

Ceny i dostępność

Nikon COOLSHOT 50i jest dostępny w cenie 299,95 $, lecz nie jest przewidziany do sprzedaży na terenie Polski. Podobna sytuacja jest z dalmierzem laserowym Nikon COOLSHOT PRO II STABILIZED który będzie dostępny w kwietniu w sugerowanej cenie detalicznej 449,95 $ i również poza granicami naszego kraju. Sprawdź dalmierze Nikon, dostępne na naszej stronie i dowiedz się więcej.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl