Statyw fotograficzny Sirui ST-125 włókno węglowe

-
Dostępność:
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
- Wysyłka w: biuro@beafoto.pl
Statyw Sirui ST-125 został stworzony z myślą o statywie do bezlusterkowca.

Opis
Statyw fotograficzny Sirui ST-125 włókno węglowe
Tradycyjne statywy są zwykle projektowane dla lustrzanek jednoobiektywowych, ale aparaty bezlusterkowe stopniowo stały się głównym nurtem. W związku z tym powstał statyw Sirui ST-125 przeznaczony do bezlusterkowca. Wykonany jest z włókna węglowego i waży tylko 12 kg ze specjalnie ukształtowanym suportem, który jest lekki i przenośny, mocny i stabilny, a także zwiększa stabilność podczas użytkowania. Rura na nogę jest wykonana z 8-warstwowego materiału z włókna węglowego, który jest lekki i wytrzymały. Jednocześnie przyjmuje wodoodporną konstrukcję blokady nóg, aby sprostać potrzebom fotografowania wielu scen.
Główne cechy Sirui ST-125:
- Lekki, przenośny, mocny i stabilny, nowy suport o specjalnym kształcie z włókna węglowego jest lżejszy i bardziej kompaktowy.
- Wodoodporna konstrukcja blokady nóg SIRUI może skutecznie zapobiegać przedostawaniu się wilgoci do nogi bez obawy przed wiatrem i deszczem, a ponadto możesz spokojnie robić zdjęcia w trudnych warunkach.
- Oś środkową można cofnąć i odwrócić, aby uzyskać wyższe lub niższe kąty strzału.
- Wyposażony w dodatkowe otwory na śruby 1/4 i 3/8, aby rozszerzyć bogactwo akcesoriów
- Pokrętło blokujące wałek środkowy ma uniwersalną funkcję regulacji, a kierunek można regulować, pociągając je na zewnątrz
Dane techniczne Sirui ST-125:
- Kolor: Czarny
- Średnica nogi: 26
- Typ mocowania głowicy: 3/8", 1/4"
- Typ blokady nóg: Twist Lock
- Sekcje nóg: 5
- Materiał: Włókno węglowe
- Funkcje stopek statywu: Kolczaste, Gumowe
- Waga (g) 1200
- Długość po złożeniu (mm) 420
- Maksymalna wysokość (mm) 1500
- Maksymalna wysokość nogi (mm) 1285
- Maksymalne obciążenie użytkowe (kg) 12
- Minimalna wysokość (mm) 291