Statywy fotograficzne

Peak design gitzo statywy podróżne

Nadając aparatowi solidną podstawę, otworzysz drzwi do wielu niemożliwych do wykonania technik fotograficznych. Statywy fotograficzne mogą oznaczać różnicę między przeciętnym a doskonałym zdjęciem. Obejmuje to możliwość fotografowania w szerszym zakresie warunków, a także uzyskiwanie ostrzejszych zdjęć. Szeroka gama statywów podróżnych oraz statywów stołowych i mini dostępnych na rynku oznacza, że dzięki lekkim i wszechstronnym opcjom twój statyw fotograficzny może Ci towarzyszyć w dowolnym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze statywy do aparatu w konkurencyjnych cenach! Posiadamy szeroki wybór statywów od zaawansowanych Peak Design czy Sirui po amatorskie Camrock.

 

Statywy Peak Design
Statywy Peak Design

Najbardziej innowacyjne statywy cechujące się wyjątkowo niską wagą i unikalną konstrukcją. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla fotografów pracujących w terenie.

Główne cechy:
Błyskawiczne rozkładanie, wydajna konstrukcja, udźwig 9,1kg, dożywotnia gwarancja

Statywy  3 legged thing
Statywy 3 legged thing

Statywy z oryginalnym designem i ponadprzeciętnym udźwigiem są doskonałym wyborem dla młodych i ambitnych. Dzięki nowej technice ParaLock, środek ciężkości przy blokadzie nóg jest idealnie wyważony.

Główne cechy:
oryginalny wygląd, udźwig do 30kg, Nylonowe podkładki, funkcjonalność modułowa