Statywy fotograficzne

Peak design gitzo statywy podróżne

Nadając aparatowi solidną podstawę, otworzysz drzwi do wielu niemożliwych do wykonania technik fotograficznych. Statywy fotograficzne mogą oznaczać różnicę między przeciętnym a doskonałym zdjęciem. Obejmuje to możliwość fotografowania w szerszym zakresie warunków, a także uzyskiwanie ostrzejszych zdjęć. Szeroka gama statywów podróżnych oraz statywów stołowych i mini dostępnych na rynku oznacza, że dzięki lekkim i wszechstronnym opcjom twój statyw fotograficzny może Ci towarzyszyć w dowolnym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze statywy do aparatu w konkurencyjnych cenach! Posiadamy szeroki wybór statywów od zaawansowanych Peak Design czy Sirui po amatorskie Camrock.

 

Statywy Peak Design
Statywy Peak Design

Najbardziej innowacyjne statywy cechujące się wyjątkowo niską wagą i unikalną konstrukcją. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla fotografów pracujących w terenie.

Główne cechy:
Błyskawiczne rozkładanie, wydajna konstrukcja, udźwig 9,1kg, dożywotnia gwarancja

Statywy  3 legged thing
Statywy 3 legged thing

Statywy z oryginalnym designem i ponadprzeciętnym udźwigiem są doskonałym wyborem dla młodych i ambitnych. Dzięki nowej technice ParaLock, środek ciężkości przy blokadzie nóg jest idealnie wyważony.

Główne cechy:
oryginalny wygląd, udźwig do 30kg, Nylonowe podkładki, funkcjonalność modułowa
 

Statywy Gitzo
Statywy Gitzo

Niezawodne i stabilne statywy Gitzo gwarantują najwyższą jakość wykonania na rynku. Wszystkie modele są wykonane z włókna węglowego "Carbon eXact" Produkty gitzo dedykowane są dla najbardziej wymagających fotografów.

Główne cechy: lekkość, stabilność, niska waga, wysokie jakości włókno węglowe.

test
Statywy Sirui

Statywy te znane są z bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Bogata oferta sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecane są statywy z włókna węglowego w rozsądnej cenie.

Główne cechy:
wysoka jakość, przystępna cena, niska waga, bogaty asortyment.

Statywy Manfrotto
Statywy Manfrotto

Manfrotto powstały z myślą o profesjonalnych fotografach, którzy nie mogą pozwolić sobie na kompromisy. Włoska firma stawia między innymi na stabilność i funkcjonalność.

Główne cechy
: bardzo bogata oferta, dużo opcjonalnych akcesoriów, dobra jakość.